Hírek
2018. December 24. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Túlköltekeznek az emberek az ünnepeken
Minden második ember túlköltekezik karácsonykor, és minden negyedik hitelt vesz fel, hogy ajándékozhasson - hangzott el az M1 aktuális csatornán, a déli híradóban vasárnap.
Az emberek átlagosan 56 ezer forintot költenek idén, ez 4-5 ezer forinttal több a tavalyinál. A kereskedők rekordbevételt várnak. Aranyvasárnap veszik meg a legtöbb fenyőfát is - közölték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 27. 11:00, péntek | Belföld
Változékony idő várható az utolsó márciusi hétvégén
2026. Március 27. 09:00, péntek | Belföld
Másodfokú riasztást adtak ki viharos széllökések veszélye miatt egyes dunántúli járásokra
Viharos széllökések veszélye miatt másodfokú (narancs) riasztást adott ki néhány nyugat-dunántúli járásra a HungaroMet Nonprofit Zrt. csütörtök késő délután.
2026. Március 27. 07:26, péntek | Belföld
Orbán Viktor szerint ukrán manipulációkkal akarják befolyásolni a magyar választás eredményét
Nem fogadjuk el, hogy ukrán manipulációkkal akarják befolyásolni a magyar választás eredményét - mondta a miniszterelnök, a Fidesz elnöke csütörtökön Törökszentmiklóson, a kormánypártok választási nagygyűlésén.
2026. Március 26. 12:00, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely: nemzetközi városfejlesztési díjat kapott Budapest
Budapest a világ egyik legrangosabb városfejlesztési elismerésének, a Lee Kuan Yew World City Prize 2026 díjazottjai közé került - közölte a főpolgármester szerdán a Facebook-oldalán.
