Hírek
2020. Április 28. 17:48, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Szerdán országszerte várhatók zivatarok

Szerdára az egész országra figyelmeztetést adott ki zivatarveszély miatt az Országos Meteorológiai Szolgálat.
Az MTI-hez eljuttatott veszélyjelzésükben azt írták: szerdán a délelőtti óráktól, kezdetben a Dunántúlon, majd délutántól már keleten is többfelé kell számítani intenzívebb záporokra és zivatarokra. Ezeket viharos széllökések, helyenként nagyobb mennyiségű (akár 25-30 milliméternyi) csapadék, valamint kisebb szemű (1-2 centiméteres) jégeső is kísérhet.
Az előrejelzés szerint szerdán a legalacsonyabb hőmérséklet általában 6 és 14 fok között alakul. A legmagasabb hőmérséklet 18 és 25 fok között valószínű, Nyugat-Dunántúlon lesz a leghűvösebb.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 18. 07:46, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely: aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja
Aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja - írta a főpolgármester a Facebook-oldalán, reagálva az Állami Számvevőszék jelentésére.
2025. Szeptember 18. 07:45, csütörtök | Belföld
Állami Számvevőszék: intézkedések hiányában a főváros az idei negyedik negyedévében fizetésképtelenné válhat
Intézkedések hiányában a Fővárosi Önkormányzat a 2025. év negyedik negyedévében fizetésképtelenné válhat, amelynek következtében a közfeladatok ellátása is veszélybe kerülhet
2025. Szeptember 18. 07:44, csütörtök | Belföld
Gulyás Gergely: 1,6 százalékos kiegészítő nyugdíjemelésről döntött a kormány
Szerdai ülésén 1,6 százalékos kiegészítő nyugdíjemelésről döntött a kormány, ezzel átlagosan a nyugdíjasok számára az idén 51 155 forintot kell kifizetni
2025. Szeptember 17. 07:33, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Amerika feloldja a vízummentességi korlátozásokat a magyar állampolgárok előtt
Szeptember 30-tól az Egyesült Államokban feloldják a vízummentességi program korlátozásait minden magyar állampolgár előtt, ami újabb komoly eredmény Donald Trump elnök hivatalba lépése óta