Hírek
2017. Október 28. 09:19, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Szén-monoxid-mérgezést szenvedett két ember a fővárosban
Szén-monoxid mérgezés miatt kórházba szállítottak két embert péntek este Budapest VIII. kerületéből - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-vel.
Tájékoztatásuk szerint a mentők szén-monoxid-szivárgás gyanúja miatt riasztották a fővárosi hivatásos tűzoltókat Józsefvárosba, a Kőris utca egyik lakásába. A szakemberek kimutatták a mérgező gáz jelenlétét a lakásban, ezért értesítették a gázszolgáltató szakembereit, akik megtiltották a meghibásodott fűtőkészülék használatát.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 08. 08:38, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a rezsicsökkentést sikerült megvédeni, Magyarország teljes szankciómentességet kap
A rezsicsökkentést sikerült megvédeni, a Török Áramlat és a Barátság vezeték esetében Magyarország teljes mentességet kap az orosz energiahordozókra kivetett amerikai szankciók alól
2025. November 08. 08:35, szombat | Belföld
Orbán Viktor: új fejezetet nyitunk a magyar-amerikai kapcsolatokban
Azért vagyunk itt, hogy új fejezetet nyissuk a magyar-amerikai kapcsolatokban - mondta Orbán Viktor miniszterelnök pénteken Washingtonban, amikor Donald Trump amerikai elnök fogadta a Fehér Házban.
2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld
Szijjártó Péter és Marco Rubio kormányközi nukleáris megállapodást írnak alá
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kormányközi nukleáris energetikai együttműködési megállapodást ír alá amerikai kollégájával, Marco Rubióval - közölte a tárcavezető pénteken Washingtonban.
