Városlista
2025. december 25, csütörtök - KARÁCSONY

Hírek

2019. Május 30. 08:58, csütörtök | Belföld
Forrás: mti/fotó: police.hu

Rendőrt gázoltak el a 67-es úton

Rendőrt gázoltak el a 67-es úton

Elgázoltak egy rendőrt a Somogy megyében, a 67-es főúton Visznél. A gázolót - aki segítségnyújtás nélkül továbbhajtott - elfogták - közölte a rendőrség szerda este a honlapján.

A Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint a balatonlellei körzeti megbízottak szerdára virradóra 0 óra 35 perckor a 67-es számú főútvonalon, Visz külterületén intézkedtek egy közlekedési balesetnél. A szolgálati személygépkocsi megkülönböztető fényjelzése működött, a rendőrök láthatósági mellényt viseltek, ennek ellenére egyiküket elütötte egy Balatonszemes irányába közlekedő személyautó.

A baleset következtében a rendőr 8 napon túl gyógyuló, súlyos sérülést szenvedett.

A gázoló segítségnyújtás nélkül elhajtott.

A rendőrök 20 perccel később, a helyszíntől néhány kilométerre megállították a keresett autót. A járművet tulajdonosa, egy 54 éves kaposvári nő vezette, azonban az adatgyűjtésnél felvetődött, hogy a baleset idején a volánnál az autó utasa, egy 30 éves somogysárdi férfi ült. A férfinál és nőnél egyaránt felmerült az ittas járművezetés gyanúja, ezért előállították őket a Fonyódi Rendőrkapitányságra. Mindkettőjük kihallgatása - bűnügyi őrizetbe vételük mellett - folyamatban van, és indítványozzák letartóztatásukat.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 24. 10:29, szerda | Belföld

Meteorológia: síkvidéken kicsi az esély a fehér karácsonyra

Síkvidéken kicsi az esély a megmaradó hóra szenteste, de a nyugati, délnyugati tájakon lehet vékony, olvadó hóréteg, míg a dunántúli hegyekben akár vastagabb hótakaró is kialakulhat.

2025. December 24. 10:28, szerda | Belföld

Erdő Péter: legalább a Kisjézus jászola körül próbáljuk megérteni egymást!

A békesség, amit Jézus születése hoz Isten és ember között, békét kell hozzon ember és ember között is

2025. December 24. 10:24, szerda | Belföld

Steinbach József: el kell csendesedni, hogy meghalljuk Isten és a másik ember szavát

Karácsony az Istenre figyelés ideje, de el kell tudni csendesedni ahhoz, hogy meghalljuk Isten és a másik ember szavát

2025. December 24. 10:22, szerda | Belföld

Új babaáruházlánccal erősít a Mészáros Csoport