Hírek
2012. December 27. 18:47, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: MTI
Összetörték, majd az autópályán hagyták az autót
Feltehetően a vezetője és az utasa is ittas volt annak a személygépkocsinak, amely a szalagkorlátnak vágódott csütörtökön az M1-es autópályán Tatabánya mellett - tájékoztatta a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője az MTI-t.
Léber Gabriella elmondta: a gépjármű vezetője és utasa megkért egy autóst, hogy vigye őket a legközelebbi benzinkútra, de a férfi megtagadta a kérést, azt mondta, értesítsék a rendőrséget, és várják meg a járőröket. A férfi és a nő azonban az autót a belső forgalmi sávban hagyta, és gyalogosan indult el a legközelebbi pihenőhelyre.
Ott találták meg és igazoltatták őket a tatai rendőrkapitányság járőrei, majd visszavitték őket a baleset helyszínére. Mivel mindketten szemmel láthatóan ittasak voltak, és a jármű vezetését egyikük sem vállalta magára, a rendőrök vérvételre az orvosi ügyeletre szállították őket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 28. 10:22, szombat | Kék hírek
Ajánljon ön is helyszínt a 2026-os Speedmaratonhoz!
A rendőrség 24 órás sebességellenőrzést tart a lakosság által javasolt helyszíneken.
2026. Március 26. 14:00, csütörtök | Kék hírek
NAV: indul a húsvéti ellenőrzési akció
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) megkezdi húsvéti ellenőrzés-sorozatát: a hivatal kiemelten vizsgálja a zöldséget, gyümölcsöt, húst és tojást árusítókat - közölte az MTI-vel szerdán a hivatal.
2026. Március 23. 12:00, hétfő | Kék hírek
Hiába a névváltás: elkapták a trükkös tolvajpárost
Csak egy napra jöttek Magyarországra, de annál célzottabban: a román pár áruházról áruházra járva trükközött a kasszásokkal, és százezreket lopott el. A férfi még a nevét is megváltoztatta, de hiába.
2026. Március 16. 15:00, hétfő | Kék hírek
Nagy fogás
Hajnali akcióban csaptak le a hatvani nyomozók két lőrinci dílerre a DELTA Program keretében.
