Hírek
2018. Február 18. 12:54, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Nem okoz komoly gondokat a havazás, a közutak járhatóak

Egyelőre nem okoz komoly gondokat a havazás, a fő- és mellékutak burkolata jellemzően vizes, vannak latyakos, hókásás szakaszok is - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) vasárnap az MTI-vel.
Az Útinform tájékoztatása alapján az Északi-középhegységben már elállt a havazás, az Alföld és a Dunántúl nagy részén még szállingózik a hó, csak elszórtan havazik, a déli határ mentén pedig havas eső esik - közölte az OKF.
A látási viszonyok mindenütt kielégítőek, a gyorsforgalmi utak burkolata mindenhol vizes, a fő- és mellékutak is jellemzően vizesek, de latyakos, hókásás szakaszokra átmenetileg lehet még számítani az Észak-Dunántúlon, a Bükkben és a Börzsönyben, valamint az északkeleti országrészben.
Az időjárás miatt sehol sem vezettek be korlátozást az utakon, elzárt települések sincsenek - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 04. 07:54, hétfő | Belföld
Zömében napos és egyre melegebb idő várható a héten
A hét elején még több helyen lehet felhős az idő, később aztán napos és egyre melegebb időre számíthatunk - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.
2025. Augusztus 04. 07:53, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország legnagyobb autógyárát hozza létre a Mercedes
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a 40. Forma-1-es Magyar Nagydíj helyszínén bejelentette: Magyarország legnagyobb autógyárát hozza létre a Mercedes.
2025. Augusztus 03. 08:56, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: nem vállalom azt a felelősséget, hogy akár csak egyetlen fiatal is meghaljon Ukrajnáért
Azt a felelősséget, hogy akár csak egyetlen fiatal is meghaljon Ukrajnáért, nem szeretném vállalni, és nem is fogom – jelentette ki a miniszterelnök szombaton Esztergomban az MCC Feszten.
2025. Augusztus 03. 08:55, vasárnap | Belföld
Duna House: az Otthon Start program megmozgatja az ingatlan- és hitelpiacot is
A nyári hónapokra jellemző, visszafogottabb aktivitással telt a július a hazai ingatlanpiacon, az Otthon Start program hatása viszont gyorsan meglátszott az érdeklődések növekedésében - közölte a Duna House pénteken.