Hírek
2013. Szeptember 30. 11:06, hétfő |
Belföld
Forrás: MNO
Nem elég különleges a Galaxy Gear
A Samsung sietve dobta piacra okosóráját, a Galaxy Geart , a cég egyik vezetője szerint ezért nem került bele elég innováció. Most azon dolgoznak, hogy az utódot már ne érhesse ilyen kritika.
Nemrégiben leleplezte első okosóráját a Samsung. A Galaxy Gear elsősorban az Apple iWatch körüli pletykáknak köszönheti a létezését, a kaliforniai vállalatról ugyanis régóta azt suttogják, hogy hamarosan piacra dob egy okos karórát. Ezt nem hagyhatta annyiban a Samsung, így gyorsan tervezett is egyet, ám ez nem teljesen sikerült olyanra, amilyennek a rajongók várták.
Egy magát meg nem nevezni kívánó Samsung-vezető szerint a Galaxy Gearből hiányzik valami különleges, így a következő kiadást mindenképpen varázslatosabbra fogják megalkotni.
A Korean Times értesülései szerint ezért a dél-koreai cég a jövőben minden korábbinál nagyobb összeget fog a Galaxy Gear család fejlesztésébe ölni, így teremtve erős konkurenciát a még nem is létező iWatch-nak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 08. 08:38, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a rezsicsökkentést sikerült megvédeni, Magyarország teljes szankciómentességet kap
A rezsicsökkentést sikerült megvédeni, a Török Áramlat és a Barátság vezeték esetében Magyarország teljes mentességet kap az orosz energiahordozókra kivetett amerikai szankciók alól
2025. November 08. 08:35, szombat | Belföld
Orbán Viktor: új fejezetet nyitunk a magyar-amerikai kapcsolatokban
Azért vagyunk itt, hogy új fejezetet nyissuk a magyar-amerikai kapcsolatokban - mondta Orbán Viktor miniszterelnök pénteken Washingtonban, amikor Donald Trump amerikai elnök fogadta a Fehér Házban.
2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld
Szijjártó Péter és Marco Rubio kormányközi nukleáris megállapodást írnak alá
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kormányközi nukleáris energetikai együttműködési megállapodást ír alá amerikai kollégájával, Marco Rubióval - közölte a tárcavezető pénteken Washingtonban.
