Hírek
2017. Március 31. 17:45, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Meghekkelték a sivatagi harcosok Nyíregyháza honlapját
Hekkertámadás érte Nyíregyháza város hivatalos honlapját, a www.nyiregyhaza.hu oldalt péntek kora délután. A weboldal egy ideig nem volt elérhető, péntek délutántól azonban újra működik.
A weboldalt visszakapcsolták, ott ismét az önkormányzat hírei olvashatóak. A www.nyiregyhaza.hu internetes portálra ismeretlenek többek közt egy zászlóval eltakart emberi ábrázoló fotót töltöttek fel Free Palestine (Szabad Palesztinát) és a Hacked by Desert warriors (Meghekkelték a sivatagi harcosok) feliratokkal.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 12. 15:00, kedd | Belföld
Alekszej Lihacsov: a Roszatom minden Paks II-re vonatkozó kérdésre választ tud adni Budapestnek
A Roszatom minden, a Paks II projektet illető kérdésre választ tud adni az új magyar vezetésnek - jelentette Alekszej Lihacsov, az orosz állami atomenergetikai vállalatvezetője újságíróknak hétfőn Moszkvában.
2026. Május 12. 14:00, kedd | Belföld
Kapitány István: Magyarország nem válik le az orosz energiáról, és marad a rezsicsökkentés
Magyarország nem válik le az orosz energiáról, hanem diverzifikálja a beszerzési forrásait, és megmarad a rezsicsökkentés a lakosságnak -
2026. Május 12. 10:00, kedd | Belföld
Azbesztszennyezés - Megkezdődött az azbeszttel szennyeződött utcák bitumenes zárása Szombathely oladi városrészében
Megkezdődött Szombathelyen, az Oladi-platón az azbeszttel szennyezett utcák bitumenes zárása, egyelőre a Síp utca, a Gyömbér utca és a Sáfrány utca közötti szakaszon - közölte a város polgármestere a Facebook-oldalán hétfőn.
