Hírek
2019. Január 27. 10:16, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Meghalt egy szabadkígyósi tűzeset sérültje
Meghalt az az ember, akit egy kigyulladt melléképületből hoztak ki a tűzoltók Szabadkígyóson - tudatta a katasztrófavédelem vasárnap az MTI-vel.
Közölték: tűz ütött ki egy lakóháztól külön álló, nyári konyhának használt melléképületben a Békés megyei településen, a Lehel utcában. A békéscsabai hivatásos tűzoltók eloltották a lángokat. A helyiségben találtak egy eszméletlen embert, akit a mentők megpróbáltak újraéleszteni, az illető azonban elhunyt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 08. 08:38, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a rezsicsökkentést sikerült megvédeni, Magyarország teljes szankciómentességet kap
A rezsicsökkentést sikerült megvédeni, a Török Áramlat és a Barátság vezeték esetében Magyarország teljes mentességet kap az orosz energiahordozókra kivetett amerikai szankciók alól
2025. November 08. 08:35, szombat | Belföld
Orbán Viktor: új fejezetet nyitunk a magyar-amerikai kapcsolatokban
Azért vagyunk itt, hogy új fejezetet nyissuk a magyar-amerikai kapcsolatokban - mondta Orbán Viktor miniszterelnök pénteken Washingtonban, amikor Donald Trump amerikai elnök fogadta a Fehér Házban.
2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld
Szijjártó Péter és Marco Rubio kormányközi nukleáris megállapodást írnak alá
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kormányközi nukleáris energetikai együttműködési megállapodást ír alá amerikai kollégájával, Marco Rubióval - közölte a tárcavezető pénteken Washingtonban.
