Hírek
2021. December 30. 18:13, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Letartóztattak egy férfit, aki szenteste megkéselte ismerősét
Letartóztatott a bíróság egy 35 éves férfit, aki mellkason szúrta ismerősét szenteste Sümegen - közölte a Veszprém Megyei Főügyészség csütörtökön az MTI-vel.
Azt írták: a két férfi a sértett sümegi lakásán együtt italozott, majd este az ittas állapotban lévő elkövető minden indok nélkül egy 13 centiméter pengehosszúságú késsel mellkason szúrta vendéglátóját, aki ettől eszméletét vesztette.
A gyanúsított ezután elment a lakásból, a sértett pedig csak több óra múlva tudta értesíteni egy hozzátartozóját a történtekről. A megkéselt férfit a mentők kórházba szállították, ahol a mellüreget is megnyitó szúrás okozta életveszélyt többórás műtéttel tudták elhárítani.
Az őrizetbe vett elkövető ellen életveszélyt okozó testi sértés miatt indult eljárás, az ügyészség indítványára pedig a Veszprémi Járásbíróság egy hónapra elrendelte a letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 30. 14:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban
Alapvetően működik a vasúti közlekedés, és a buszközlekedés az országban, ugyanakkor zavarok, problémák ilyen hőmérsékleti viszonyok mellett, ilyen melegrekordok mellett sajnos vannak
2026. Június 30. 12:00, kedd | Belföld
Hankó Balázs: én és munkatársaim jóhiszeműen jártunk el a kulturális támogatások ügyében
Hankó Balázs fideszes képviselő, volt kulturális és innovációs miniszter szerint ő és munkatársai jóhiszeműen jártak el a kulturális támogatások ügyében. A politikus ezt hétfőn közölte az MTI-vel.
2026. Június 30. 11:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban
2026. Június 30. 09:00, kedd | Belföld
Aranykonvoj - Fidesz: a Hajdu János elleni eljárás a tiszás politikai leszámolás része
A Fidesz a Terrorelhárítási Központ (TEK) korábbi elnöke, Hajdu János elleni eljárást \"a tiszás politikai leszámolás részének\" tartja.
