Hírek
2016. Október 17. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Légpuskával sebesítette meg 11 hónapos gyermekét az apa
Légpuskával sebesítette meg az apja azt a 11 hónapos csecsemőt, akit a Baranya megyei Oldról életveszélyes állapotban szállítottak kórházba vasárnap délután
- közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság (BMRFK) a rendőrség honlapján. A rendőrség megállapította, hogy egy 22 éves helybéli férfi a lakásában nem kellő körültekintéssel rakta le töltött légpuskáját, véletlenül elsütötte azt, és így találta el 11 hónapos kisfiát.
A férfi ellen gondatlanságból elkövetett, életveszélyt okozó testi sértés miatt indult büntetőeljárás.
A BMRFK közleménye szerint a mentők diszpécsere tett bejelentést a rendőrség ügyeletére arról, hogy vasárnap 12 óra körül lőtt fejsérüléssel szállítottak a siklósi kórházba egy 11 hónapos oldi kisgyermeket, állapota kritikus.
A Pécsi Újság.hu információja szerint a gyermeket Siklósról mentőhelikopterrel Pécsre szállították.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 27. 11:00, péntek | Belföld
Változékony idő várható az utolsó márciusi hétvégén
2026. Március 27. 09:00, péntek | Belföld
Másodfokú riasztást adtak ki viharos széllökések veszélye miatt egyes dunántúli járásokra
Viharos széllökések veszélye miatt másodfokú (narancs) riasztást adott ki néhány nyugat-dunántúli járásra a HungaroMet Nonprofit Zrt. csütörtök késő délután.
2026. Március 27. 07:26, péntek | Belföld
Orbán Viktor szerint ukrán manipulációkkal akarják befolyásolni a magyar választás eredményét
Nem fogadjuk el, hogy ukrán manipulációkkal akarják befolyásolni a magyar választás eredményét - mondta a miniszterelnök, a Fidesz elnöke csütörtökön Törökszentmiklóson, a kormánypártok választási nagygyűlésén.
2026. Március 26. 12:00, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely: nemzetközi városfejlesztési díjat kapott Budapest
Budapest a világ egyik legrangosabb városfejlesztési elismerésének, a Lee Kuan Yew World City Prize 2026 díjazottjai közé került - közölte a főpolgármester szerdán a Facebook-oldalán.
