Városlista
2025. november 9, vasárnap - Tivadar

Hírek

2021. Október 16. 18:06, szombat | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Kivégzéssel fenyegetőzött, nem először

Kivégzéssel fenyegetőzött, nem először

A TEK ügyeletesének mondta el tervét a bajai férfi, a rendőrök közveszéllyel fenyegetés miatt indítottak eljárást.

Egy 52 éves férfival szemben folytattak nyomozást a Bajai Rendőrkapitányság egyenruhásai közveszéllyel fenyegetés bűntett miatt. A gyanú szerint a helybéli felhívta a Terrorelhárítási Központ ügyeletét és közölte, hogy fegyvereket fog vásárolni, amelyekkel kivégzéseket tervez a dílerek és bűnözők körében. Azt is elmondta, hogy tervének megvalósításához megvannak a kapcsolatai, és végre is hajtja azt – közölte a rendőrség.

A nyomozás során kiderült, hogy a férfi rendszeresen tesz bejelentéseket, és korábban folyt már ellene hasonló eljárás, azonban ez sem tartotta vissza az újabb fenyegetőzéstől.

Az egyenruhások gyanúsítottként hallgatták ki a férfit, aki beismerő vallomást tett. Az ügy vizsgálatát befejezték, és megküldték az iratokat az illetékes ügyészségnek.

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 08. 08:38, szombat | Belföld

Orbán Viktor: a rezsicsökkentést sikerült megvédeni, Magyarország teljes szankciómentességet kap

A rezsicsökkentést sikerült megvédeni, a Török Áramlat és a Barátság vezeték esetében Magyarország teljes mentességet kap az orosz energiahordozókra kivetett amerikai szankciók alól

2025. November 08. 08:35, szombat | Belföld

Orbán Viktor: új fejezetet nyitunk a magyar-amerikai kapcsolatokban

Azért vagyunk itt, hogy új fejezetet nyissuk a magyar-amerikai kapcsolatokban - mondta Orbán Viktor miniszterelnök pénteken Washingtonban, amikor Donald Trump amerikai elnök fogadta a Fehér Házban.

2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld

Szijjártó Péter és Marco Rubio kormányközi nukleáris megállapodást írnak alá

Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kormányközi nukleáris energetikai együttműködési megállapodást ír alá amerikai kollégájával, Marco Rubióval - közölte a tárcavezető pénteken Washingtonban.

2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld

Orbán Viktor: mi győzelemre játszunk