Hírek
2021. Augusztus 31. 11:07, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Kilencmillió forintnyi cigarettát és alkoholt foglaltak le a pénzügyőrök
Több mint kilencmillió forint értékben foglaltak le cigarettát és alkoholt a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai Nyugat-Magyarországon - közölte a NAV kedden az MTI-vel.
Az összehangolt akcióban részt vevő 53 pénzügyőr szolgálati kutyák segítségével öt helyszínen több mint száz járművet ellenőrzött, és egy nap alatt 4700 doboz adózatlan cigarettát, valamint alkoholt talált.
A NAV munkatársai lefoglalták a csomagok közé és az ülésekbe elrejtett árut - áll a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 27. 11:00, péntek | Belföld
Változékony idő várható az utolsó márciusi hétvégén
2026. Március 27. 09:00, péntek | Belföld
Másodfokú riasztást adtak ki viharos széllökések veszélye miatt egyes dunántúli járásokra
Viharos széllökések veszélye miatt másodfokú (narancs) riasztást adott ki néhány nyugat-dunántúli járásra a HungaroMet Nonprofit Zrt. csütörtök késő délután.
2026. Március 27. 07:26, péntek | Belföld
Orbán Viktor szerint ukrán manipulációkkal akarják befolyásolni a magyar választás eredményét
Nem fogadjuk el, hogy ukrán manipulációkkal akarják befolyásolni a magyar választás eredményét - mondta a miniszterelnök, a Fidesz elnöke csütörtökön Törökszentmiklóson, a kormánypártok választási nagygyűlésén.
2026. Március 26. 12:00, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely: nemzetközi városfejlesztési díjat kapott Budapest
Budapest a világ egyik legrangosabb városfejlesztési elismerésének, a Lee Kuan Yew World City Prize 2026 díjazottjai közé került - közölte a főpolgármester szerdán a Facebook-oldalán.
