Hírek
2019. Április 26. 10:19, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Ketten meghaltak az M3-ason – Autó és busz ütközött
Balesetben meghalt két ember az M3-as autópálya 93-as kilométerénél, a Kisasszonytéri pihenőben péntek délelőtt.
A balesetben személygépkocsi csapódott busznak. Az autóban utazók közül ketten meghaltak, a buszban nem sérült meg senki – közölte a katasztrófavédelem az MTI-vel.
A műszaki mentés idejére a pihenőt lezárták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 12. 15:00, kedd | Belföld
Alekszej Lihacsov: a Roszatom minden Paks II-re vonatkozó kérdésre választ tud adni Budapestnek
A Roszatom minden, a Paks II projektet illető kérdésre választ tud adni az új magyar vezetésnek - jelentette Alekszej Lihacsov, az orosz állami atomenergetikai vállalatvezetője újságíróknak hétfőn Moszkvában.
2026. Május 12. 14:00, kedd | Belföld
Kapitány István: Magyarország nem válik le az orosz energiáról, és marad a rezsicsökkentés
Magyarország nem válik le az orosz energiáról, hanem diverzifikálja a beszerzési forrásait, és megmarad a rezsicsökkentés a lakosságnak -
2026. Május 12. 10:00, kedd | Belföld
Azbesztszennyezés - Megkezdődött az azbeszttel szennyeződött utcák bitumenes zárása Szombathely oladi városrészében
Megkezdődött Szombathelyen, az Oladi-platón az azbeszttel szennyezett utcák bitumenes zárása, egyelőre a Síp utca, a Gyömbér utca és a Sáfrány utca közötti szakaszon - közölte a város polgármestere a Facebook-oldalán hétfőn.
