Hírek
2013. Június 09. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mno.hu
Kasszasiker a Jaguar F-Type, el is fogyott

Már az első fotók megjelenésekor sejteni lehetett, hogy a feléledő Jaguar az F-Type hathatós segítségével sikerre számíthat, s az autószalonokon megejtett személyes találkozás csak tovább erősítette ezt a jóslatot. Nem is lett ez másképp, a hangulatos és nem kevésbé gyors kabrió rengeteg megrendelést kapott.
A Jaguar visszatért tehát a sportautók kategóriájába, méghozzá nem is akárhogyan: a CX–16 koncepció által előrevetített F-Type még a forgalmazás kezdete előtt 2000 darabos megrendeléssel állhatott szemben, így a sikert már korán megérezhette a britek büszkesége.
Persze itt nem áll meg a történet, a Jaguar nyerő szériája ugyanis tovább folytatódik. Adrian Hallmark márkaigazgató arról tájékoztatta a minap a médiát, hogy a kezdeti lelkesedés vajmi keveset csökkent, s a vásárlók továbbra is megrendelésekkel bombázzák a kereskedőket. Olyannyira, hogy az év első felére tervezett mennyiség már el is fogyott. Számokra lefordítva ez azt jelenti, hogy a rajongók mintegy 5000-5500 példányt foglaltak le, ez a gyártó éves termelésének 15-20 százaléka. S az ugyancsak ínyencfalatnak ígérkező kupé modell még meg sem érkezett, amely szintén hasonlóan pozitív fogadtatásra számíthat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 12. 07:42, szombat | Belföld
Orbán Viktor miniszterelnök Recep Tayyip Erdogan török elnökkel folytatott kétoldalú tárgyalást a törökországi Antalyában
Orbán Viktor magyar miniszterelnök pénteken Recep Tayyip Erdogan török elnökkel folytatott kétoldalú tárgyalást a törökországi Antalyában - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2025. Április 11. 07:50, péntek | Belföld
Orbán Viktor: akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből!
Akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből! - írta Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön, Facebook-oldalán.
2025. Április 11. 07:49, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: jövő héten kezdik postázni a szavazólapokat Ukrajna EU-csatlakozásáról
Jövő héten kezdik postázni az Ukrajna uniós csatlakozásáról szóló véleménynyilvánító szavazás szavazólapjait - közölte a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.
2025. Április 11. 07:48, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: magyar vállalat építi az Egyiptomot Európával összekötő optikai kábelt
A 4iG magyar telekommunikációs vállalat mintegy 2800 kilométernyi optikai kábellel köti össze Európát és Egyiptomot a tenger alatt, így biztosítva nagysebességű internetkapcsolatot