Hírek
2019. Január 22. 13:56, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Jelentős torlódásra lehet számítani M1-es autópályán

Jelentős torlódásra lehet számítani M1-es autópályán Tatabánya térségében, Hegyeshalom felé, mert az 57-es kilométernél, ahol felújítják az utat, baleset történt kedd délben.
Megállították a járműveket, ezért a baleset mögötti szakaszon is nagy torlódás alakult ki – olvasható az Útinform honlapján.
Emellett Hegyeshalom felé, Tatabányánál, a 61-es kilométernél is javítják a burkolatot, és lezárták a külső sávot.
Aki teheti, az 56-os kilométernél, a Tatabánya-Óváros csomópontban vagy a 43-as kilométernél, Óbaroknál letérve kerüljön az 1-es út felé – írták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 18. 07:46, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely: aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja
Aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja - írta a főpolgármester a Facebook-oldalán, reagálva az Állami Számvevőszék jelentésére.
2025. Szeptember 18. 07:45, csütörtök | Belföld
Állami Számvevőszék: intézkedések hiányában a főváros az idei negyedik negyedévében fizetésképtelenné válhat
Intézkedések hiányában a Fővárosi Önkormányzat a 2025. év negyedik negyedévében fizetésképtelenné válhat, amelynek következtében a közfeladatok ellátása is veszélybe kerülhet
2025. Szeptember 18. 07:44, csütörtök | Belföld
Gulyás Gergely: 1,6 százalékos kiegészítő nyugdíjemelésről döntött a kormány
Szerdai ülésén 1,6 százalékos kiegészítő nyugdíjemelésről döntött a kormány, ezzel átlagosan a nyugdíjasok számára az idén 51 155 forintot kell kifizetni
2025. Szeptember 17. 07:33, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Amerika feloldja a vízummentességi korlátozásokat a magyar állampolgárok előtt
Szeptember 30-tól az Egyesült Államokban feloldják a vízummentességi program korlátozásait minden magyar állampolgár előtt, ami újabb komoly eredmény Donald Trump elnök hivatalba lépése óta