Városlista
2026. február 9, hétfő - Abigél

Hírek

2019. November 18. 07:24, hétfő | Belföld
Forrás: infovárosok

Hónapokig kellett a testét árulnia egy lánynak, lecsaptak a rendőrök Fejérben

Hónapokig kellett a testét árulnia egy lánynak, lecsaptak a rendőrök Fejérben

Az enyingi férfi három társával prostitúcióra kényszerített egy lányt, akitől bevételének jelentős részét elvette.

A székesfehérvári rendőrök üzletszerűen elkövetett kerítés és kitartottság miatt folytat nyomozást a 37 éves S. I. enyingi lakos ellen. A férfi a nyomozás adatai szerint márciustól nyár végéig prostitúcióra bírt rá egy dunaújvárosi lányt, akitől a bevételét részben vagy egészben elvette – közölte a rendőrség oldalán.

S. I. rendszeresen beszámoltatta a nőt a jövedelméről, amit vagy készpénzben, vagy banki utalással kellett neki elküldenie. Ebben az általa beszervezett három bűntársa segítette, akik saját bankszámlájukról vették fel az oda utalt, prostitúcióval megkeresett pénzt, amit átadtak a 37 éves enyingi férfinak.

A rendőrök S. I.-t és társait még november 13-án hajnalban fogták el. Az enyingi férfit őrizetbe is vették, a bíróság pedig pénteken elrendelte letartóztatását.

Társai ellen bűnszervezetben, üzletszerűen bűnsegédként elkövetett kerítés és kitartottság megalapozott gyanúja miatt indult eljárás, ők szabadlábon védekeznek.

A Hirado.hu-n megjelentek szerint az M1 úgy értesült, hogy az enyingi férfi nem más, mint Sztojka Iván, aki 2009-ben részt vett a veszprémi kézilabdázó, Marian Cozma meggyilkolásában. A férfit 13 év fegyházra ítélték, büntetéséből tavaly nyáron, feltételesen szabadult.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 09. 12:00, hétfő | Belföld

MNB: a bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődött a tartalékok szerepe

A bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődnek a stabilitást erősítő tényezők, így a tartalékok szintje is, amely Magyarországon történelmi csúcson, 56 milliárd euró fölött van

2026. Február 09. 10:00, hétfő | Belföld

NGM: nincs megállapodás az Alibabával Magyarország-pótdíjról - a fogyasztók megtévesztése elfogadhatatlan

Nincs és nem is volt semmilyen megállapodás a magyar állam és az Alibaba között \"Magyarország-pótdíj\" felszámításáról, a fogyasztók félrevezetésére alkalmas gyakorlat pedig elfogadhatatlan

2026. Február 08. 18:00, vasárnap | Belföld

Soltész Miklós: a magyarországi szlovákok számíthatnak a magyar kormányra

A magyarországi szlovákok számíthatnak a magyar kormányra; az együttműködés minden területen jelen van - mondta a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára szombaton Békéscsabán.