Hírek
2012. December 31. 09:50, hétfő |
Belföld
Forrás: mno.hu
Hivatalos képeken az új magyar Mercedes

Karácsonykor szivárgott ki néhány gyári kép a Kecskeméten készülő CLA-ról.
A B osztály mellett már egy szedán gyártása is zajlik a kecskeméti Mercedes-üzemben. A CLA kompakt szedán ugyanarra a padlólemezre épül, mint a B, a német márka ismerős formai megoldásai köszönnek vissza róla.
A képeken látható autó AMG külső dizájncsomagot kapott, látványosak az ajtókba vasalt élek. A CLA motorkínálata egyezik majd az A és B osztályéval, többféle négyhengeres turbós benzinessel és dízellel lesz kapható.
A CLA 45 AMG-be a kétliteres turbós benzines 350 lóerős változata kerül, 450 newtonméter csúcsnyomatékkal. Opciós felszerelésként a 4Matic összkerékhajtás is megjelenik a kínálatban.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 19. 07:33, péntek | Belföld
Kövér László: nemzetpolitikai értelemben az elmúlt tizenöt év volt a legeredményesebb időszak
2025. Szeptember 19. 07:32, péntek | Belföld
Orbán Viktor: a svéd nép a barátunk, a svéd kormány azonban nem Magyarország barátja
A svéd nép a barátunk, a svéd kormány azonban nem Magyarország barátja - írta Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön az X-en a svéd kormányfőnek üzenve.
2025. Szeptember 18. 07:46, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely: aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja
Aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja - írta a főpolgármester a Facebook-oldalán, reagálva az Állami Számvevőszék jelentésére.
2025. Szeptember 18. 07:45, csütörtök | Belföld
Állami Számvevőszék: intézkedések hiányában a főváros az idei negyedik negyedévében fizetésképtelenné válhat
Intézkedések hiányában a Fővárosi Önkormányzat a 2025. év negyedik negyedévében fizetésképtelenné válhat, amelynek következtében a közfeladatok ellátása is veszélybe kerülhet