Hírek
2013. Március 04. 10:43, hétfő |
Sport
Forrás: MTI
Hat magyar aranyérem az egri uszonyos- és búvárúszó Vk-n

A felnőttek között hat arany-, egy ezüst- és öt bronzérmet szereztek a magyar versenyzők az Egerben rendezett uszonyos- és búvárúszó Világkupa-versenyen.
A nem olimpiai sportágak sajtószolgálatának hétfői tájékoztatása szerint a 14 ország 335 sportolóját felvonultató viadalon a hazai válogatott legeredményesebb tagja Senánszky Petra volt, aki szombaton 50, míg vasárnap 100 és 200 méteren is győzött uszonyos gyorsúszásban.
A kolumbiai Caliban sorra kerülő idei Világjátékokra egyéniben kvalifikációt szerzett Kanyó Dénes és Székely Lilla is eredményes hétvégén van túl: előbbi 100 és 200 méteren is első lett felszíni uszonyos úszásban, 400 méteren pedig harmadik helyen ért célba, míg utóbbi 100 méteres felszíni uszonyos úszásban győzött, 50-en pedig bronzérmes lett.
A juniorok között öt számban született hazai győzelem, s további négy ezüst- és három bronzérmet is szereztek a magyar fiatalok.
A július 25. és augusztus 4. közötti Világjátékokon Kanyó és Székely mellett a női 4x100 méteres váltó vehet majd részt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 11. 14:23, kedd | Sport
Kermor Motorsport: Bonus Cup és CEE1 gokartos Versenyhétvége Jesoloban.
Íme a versenyzői beszámolók…
2025. Március 11. 07:47, kedd | Sport
Nemzetek Ligája - Dárdai Bence és Tóth Alex először a keretben
Először kapott meghívást a magyar labdarúgó-válogatott keretébe a VfL Wolfsburgban futballozó Dárdai Bence és a ferencvárosi Tóth Alex.
2025. Március 11. 07:39, kedd | Sport
Szoboszlai Dominik: csak a Premier League- és a BL-serleg hiányzik
Saját bevallása szerint a Premier League- és a Bajnokok Ligája-serleg hiányzik a boldogságához Szoboszlai Dominiknak, a Liverpool válogatott labdarúgójának.
2025. Március 10. 11:11, hétfő | Sport
Nagy Ádám: Gyorsak voltunk és bármire lehetett volna esély…
Március első hétvégéjén rendezték a CEE RMC I. fordulóját Jesoloban, Olaszországban.