Hírek
2017. December 22. 18:53, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Halálra gázoltak egy kerékpárost Szentkirálynál
Halálra gázoltak egy kerékpárost Szentkirály határában péntek este - közölte Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
A 32 éves kecskeméti férfit egy személyautó ütötte el 4622-es számú úton, olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínén életét vesztette.
A rendőrség a helyszínelés idejére az utat lezárta, kerülni a környező utcákban lehet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 27. 11:00, péntek | Belföld
Változékony idő várható az utolsó márciusi hétvégén
2026. Március 27. 09:00, péntek | Belföld
Másodfokú riasztást adtak ki viharos széllökések veszélye miatt egyes dunántúli járásokra
Viharos széllökések veszélye miatt másodfokú (narancs) riasztást adott ki néhány nyugat-dunántúli járásra a HungaroMet Nonprofit Zrt. csütörtök késő délután.
2026. Március 27. 07:26, péntek | Belföld
Orbán Viktor szerint ukrán manipulációkkal akarják befolyásolni a magyar választás eredményét
Nem fogadjuk el, hogy ukrán manipulációkkal akarják befolyásolni a magyar választás eredményét - mondta a miniszterelnök, a Fidesz elnöke csütörtökön Törökszentmiklóson, a kormánypártok választási nagygyűlésén.
2026. Március 26. 12:00, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely: nemzetközi városfejlesztési díjat kapott Budapest
Budapest a világ egyik legrangosabb városfejlesztési elismerésének, a Lee Kuan Yew World City Prize 2026 díjazottjai közé került - közölte a főpolgármester szerdán a Facebook-oldalán.
