Hírek
2017. December 12. 07:40, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Halálos cserbenhagyásos gázolás Miskolcon - Elkapták a 19 éves sofőrt
Elfogták a miskolci cserbenhagyásos baleset gyanúsítottját és társát a rendőrök hétfő este - közölte a rendőrség honlapján.
Az 55 éves férfi áldozatot háromnegyed hat körül ütötte el egy feltehetőleg Suzuki típusú gépkocsi a Szarkahegy utcában. A sofőr megállás és segítségnyújtás nélkül távozott a helyszínről - közölte korábban a rendőrség.
Tudatták: az autót vezető 19 éves férfit és 20 éves utasát a járőrök elfogták Miskolcon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 12. 15:00, kedd | Belföld
Alekszej Lihacsov: a Roszatom minden Paks II-re vonatkozó kérdésre választ tud adni Budapestnek
A Roszatom minden, a Paks II projektet illető kérdésre választ tud adni az új magyar vezetésnek - jelentette Alekszej Lihacsov, az orosz állami atomenergetikai vállalatvezetője újságíróknak hétfőn Moszkvában.
2026. Május 12. 14:00, kedd | Belföld
Kapitány István: Magyarország nem válik le az orosz energiáról, és marad a rezsicsökkentés
Magyarország nem válik le az orosz energiáról, hanem diverzifikálja a beszerzési forrásait, és megmarad a rezsicsökkentés a lakosságnak -
2026. Május 12. 10:00, kedd | Belföld
Azbesztszennyezés - Megkezdődött az azbeszttel szennyeződött utcák bitumenes zárása Szombathely oladi városrészében
Megkezdődött Szombathelyen, az Oladi-platón az azbeszttel szennyezett utcák bitumenes zárása, egyelőre a Síp utca, a Gyömbér utca és a Sáfrány utca közötti szakaszon - közölte a város polgármestere a Facebook-oldalán hétfőn.
