Hírek
2017. Május 09. 19:35, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Gránátot találtak Székesfehérváron
Megsemmisítik a Székesfehérváron építkezés közben talált második világháborús gránátot - tájékoztatta a Magyar Honvédség tűzszerész ezredének kommunikációs tisztje kedden az MTI-t.
Markovics Zita elmondta, egy 82 milliméter átmérőjű szovjet repeszaknagránát került elő a földből a város szélén, az Adonyi úton. A robbanótestnek sérült volt a gyújtószerkezete, ezért a rendőrség által kijelölt helyre szállítják, ahol megsemmisítik.
Közölte, az út lezárását feloldották, az érintett tizenkét ember hazatérhetett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 08. 08:38, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a rezsicsökkentést sikerült megvédeni, Magyarország teljes szankciómentességet kap
A rezsicsökkentést sikerült megvédeni, a Török Áramlat és a Barátság vezeték esetében Magyarország teljes mentességet kap az orosz energiahordozókra kivetett amerikai szankciók alól
2025. November 08. 08:35, szombat | Belföld
Orbán Viktor: új fejezetet nyitunk a magyar-amerikai kapcsolatokban
Azért vagyunk itt, hogy új fejezetet nyissuk a magyar-amerikai kapcsolatokban - mondta Orbán Viktor miniszterelnök pénteken Washingtonban, amikor Donald Trump amerikai elnök fogadta a Fehér Házban.
2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld
Szijjártó Péter és Marco Rubio kormányközi nukleáris megállapodást írnak alá
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kormányközi nukleáris energetikai együttműködési megállapodást ír alá amerikai kollégájával, Marco Rubióval - közölte a tárcavezető pénteken Washingtonban.
