Városlista
2026. február 9, hétfő - Abigél

Hírek

2013. Május 10. 05:00, péntek | Bulvár
Forrás: ujasz.hu

Erős Antónia örül, hogy nem fiatalon szült, így kiélhette magát

Erős Antónia örül, hogy nem fiatalon szült, így kiélhette magát

A híradósnak nagy szerelme az utazás.

Erős Antónia egyik legnagyobb szerelme az utazás. A híradós többek között ezért is boldog, hogy nem a húszas éveiben vállalt gyermeket, mert elmondása szerint így volt módja hódolni szenvedélyének.

– Nincs káros szokásom, sem különleges hobbim, viszont imádok világot látni, új országokat, tájakat megismerni – kezdte a Like magazinnak Erős Antónia.

– Szerencsére ebben korábban gyakran volt részem. Rengeteget utazgattam. Úgyis mondhatnám, hogy „kiéltem magamat”! – mondja Netti, aki szerint a gyermekvállalásnak rengeteg összetevője van.

– Nem elég megszülni, tisztességben fel is kell nevelni a gyerekeket. Örülök, hogy idősebb koromban került erre sor, mert most rengeteg mindent máshogy látok, mint fiatalon. Nem azt mondom, hogy biztosan az a jó, ahogyan én cselekedtem, de azt állítom: így vagyok nagyon boldog!

Címkék: Erős Antónia

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 09. 07:24, hétfő | Bulvár

Gyerekcsíny miatt vadászgépeket riasztottak Izraelben a Wizzair londoni járatához

Gyerekcsíny miatt vadászgépeket riasztottak Izraelben a Wizzair londoni járatához vasárnap – jelentette a repülőtéri hatóság Izraelben.

2026. Február 06. 13:00, péntek | Bulvár

Idén június 27-én lesz a MOL Balaton-Átevezés

Idén június 27-én rendezik meg, immár kilencedik alkalommal az ország egyik legnagyobb szabadidős vízisporteseményét, a MOL Balaton-Átevezést, amelynek központja ezúttal is a Zamárdi Szabadstrandon lesz.

2026. Január 23. 07:17, péntek | Bulvár

Oscar-díj - Ryan Coogler Bűnösök című filmje történelmet írt minden idők legtöbb, 16 jelölésével

Ryan Coogler bluesos hangulatú vámpír eposza, a Bűnösök című film kapta minden idők legtöbb, 16 jelölését az amerikai filmakadémia díjaira csütörtökön Los Angelesben.