Városlista
2026. február 9, hétfő - Abigél

Hírek

2017. Március 23. 07:20, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Elfogták a körözött férfit, aki azzal fenyegetőzött, hogy kiugrik az ablakon

Elfogták a körözött férfit, aki azzal fenyegetőzött, hogy kiugrik az ablakon

Elfogták azt a körözött férfit a főváros V. kerületében szerda este, aki azzal fenyegetőzött, hogy kiugrik az ablakon - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) a rendőrség honlapján.

Mint írták, T. Józsefet, aki ellen több elfogatóparancs van érvényben, a Terrorelhárítási Központ műveleti igazgatóságának munkatársai fogták el az V. kerületi Deák Ferenc utcában.

A BRFK korábbi tájékoztatása szerint a rendőrök azért mentek ki a belvárosi helyszínre, hogy elfogják a férfit, aki azzal fenyegetőzött, hogy leugrik az emeletről.

Az MTI tudósítója a helyszínen azt látta, hogy mielőtt a férfit elfogták, becsalták a lakásba a harmadik emeleti erkélyről, ekkor egy rendőr leereszkedett a fölötte lévő párkányról, majd valószínűleg hang- és fénygránátok robbantak a lakásban.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 09. 12:00, hétfő | Belföld

MNB: a bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődött a tartalékok szerepe

A bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődnek a stabilitást erősítő tényezők, így a tartalékok szintje is, amely Magyarországon történelmi csúcson, 56 milliárd euró fölött van

2026. Február 09. 10:00, hétfő | Belföld

NGM: nincs megállapodás az Alibabával Magyarország-pótdíjról - a fogyasztók megtévesztése elfogadhatatlan

Nincs és nem is volt semmilyen megállapodás a magyar állam és az Alibaba között \"Magyarország-pótdíj\" felszámításáról, a fogyasztók félrevezetésére alkalmas gyakorlat pedig elfogadhatatlan

2026. Február 08. 18:00, vasárnap | Belföld

Soltész Miklós: a magyarországi szlovákok számíthatnak a magyar kormányra

A magyarországi szlovákok számíthatnak a magyar kormányra; az együttműködés minden területen jelen van - mondta a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára szombaton Békéscsabán.