Hírek
2018. Július 08. 13:07, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Egy teherautó egyik alkatrésze sodort el egy gyalogost Komlón
A rendőrség vádemelést javasol a sofőr ellen.
Közúti baleset gondatlan okozása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt nyomozott a rendőrség egy 40 éves teherautósofőr ellen, aki június 7-én kora reggel okozott közlekedési balesetet Komlón, a Jószerencsét utcában. A megalapozott gyanú szerint az emelhető rakfelületű tehergépkocsit vezető helyi férfi, elindulás előtt nem megfelelően rögzítette a jármű támasztó-talpaló berendezését, amely így menet közben kicsúszott, és elsodorta a gépkocsi melletti járdán haladó gyalogost, aki súlyos sérüléseket szenvedett. A gépkocsi vezetője gyanúsítotti kihallgatásán a bűncselekmény elkövetését elismerte.
A nyomozás vizsgálati szakaszában a Komlói Rendőrkapitányság a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és az iratokat átadta az ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 25. 10:23, csütörtök | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf köszönetet mondott a magyar katonáknak
Karácsonyi üzenetében mondott köszönetet szerdán a magyar katonáknak Szalay-Bobrovniczky Kristóf.
2025. December 25. 10:22, csütörtök | Belföld
Orbán karácsonyi interjúja: Brüsszel háborút, Magyarország békét akar
Ma Európában újra két tábor van: a háborús párt és a békepárt. Jelenleg a háborúpárti erők vannak fölényben. Brüsszel háborút, Magyarország békét akar - mondta a miniszterelnök a Mediaworksnek adott karácsonyi interjúban.
2025. December 24. 10:29, szerda | Belföld
Meteorológia: síkvidéken kicsi az esély a fehér karácsonyra
Síkvidéken kicsi az esély a megmaradó hóra szenteste, de a nyugati, délnyugati tájakon lehet vékony, olvadó hóréteg, míg a dunántúli hegyekben akár vastagabb hótakaró is kialakulhat.
2025. December 24. 10:28, szerda | Belföld
Erdő Péter: legalább a Kisjézus jászola körül próbáljuk megérteni egymást!
A békesség, amit Jézus születése hoz Isten és ember között, békét kell hozzon ember és ember között is
