Hírek
2014. Június 11. 16:23, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Csütörtöktől szombatig forgalomkorlátozás lesz az M15-ös autóúton
Burkolatjavítás miatt csütörtökön, pénteken és szombaton forgalomkorlátozásra kell számítani az M15-ös autóút egyes szakaszain, a személyautók a Mosonmagyaróvár-150-es út-Rajka útvonalon kerülhetnek - tájékoztatta a Magyar Közút Nonprofit Zrt. szerdán az MTI-t.
Csütörtökön 7 és 19 óra között jelzőlámpás forgalomterelés lesz a 12-es és 14-es kilométer között. Pénteken a 8-as és a 9-es kilométer között folytatódik a burkolatjavítás, ezért ott - szintén 7 és 19 óra között - lesz jelzőlámpás korlátozás.
Szombaton 7 és 18 óra között aszfaltozás miatt lezárják az M1-es autópálya M15-ös autóúti kihajtóját (165-ös csomópont), emiatt a Rajka felé közlekedők a 168-as csomóponton keresztül a 101-es, majd onnan az 1-es úton keresztül juthatnak el az M15-ös autóútra.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 27. 11:00, péntek | Belföld
Változékony idő várható az utolsó márciusi hétvégén
2026. Március 27. 09:00, péntek | Belföld
Másodfokú riasztást adtak ki viharos széllökések veszélye miatt egyes dunántúli járásokra
Viharos széllökések veszélye miatt másodfokú (narancs) riasztást adott ki néhány nyugat-dunántúli járásra a HungaroMet Nonprofit Zrt. csütörtök késő délután.
2026. Március 27. 07:26, péntek | Belföld
Orbán Viktor szerint ukrán manipulációkkal akarják befolyásolni a magyar választás eredményét
Nem fogadjuk el, hogy ukrán manipulációkkal akarják befolyásolni a magyar választás eredményét - mondta a miniszterelnök, a Fidesz elnöke csütörtökön Törökszentmiklóson, a kormánypártok választási nagygyűlésén.
2026. Március 26. 12:00, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely: nemzetközi városfejlesztési díjat kapott Budapest
Budapest a világ egyik legrangosabb városfejlesztési elismerésének, a Lee Kuan Yew World City Prize 2026 díjazottjai közé került - közölte a főpolgármester szerdán a Facebook-oldalán.
