Városlista
2025. június 17, kedd - Laura

Hírek

2017. Június 14. 07:24, szerda | Belföld
Forrás: mti

Csökkent az üzemanyagok ára

Csökkent az üzemanyagok ára

Csökkentette bruttó 3 forinttal a 95-ös benzin és 4 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát szerdán a Mol Nyrt.

A csökkentéssel a 95-ös benzin átlagára 341 forintra, a gázolajé 335 forintra mérséklődött. Az üzemanyagok ára legutóbb múlt pénteken változott, a 95-ös benzin 4 forinttal, a gázolaj 5 forinttal lett olcsóbb.

A benzinár 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint.

Az autósok 50 forintos különbséget is tapasztalhatnak a töltőállomások árai között.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 16. 07:15, hétfő | Belföld

A hét elején többfelé lehet zápor, zivatar, majd visszatér a napos, száraz idő

A hét elején többfelé lehet zápor, zivatar és erős szél, majd visszatér a jellemzően napos, száraz idő - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.

2025. Június 16. 07:13, hétfő | Belföld

A közel-keleti háború kapcsán is Brüsszel hülyeségeiről beszélt Orbán Viktor

A közel-keleti háború teljesen új helyzetet teremtett, mi pedig nem hagyjuk, hogy az újabb brüsszeli hülyeség árát ismét velünk fizettessék meg.