Hírek
2017. Március 07. 13:04, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Beismerte felesége meggyilkolását a nemesgörzsönyi férfi
Beismerte tettét a felesége meggyilkolásával gyanúsított nemesgörzsönyi férfi
- közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi osztályának vezetője kedden újságírókkal a településen, ahol a déli órákban még tartott a helyszíni szemle.
Baráth Attila elmondta: szombat délelőtt a 41 éves nemesgörzsönyi férfi bejelentette a Pápai Rendőrkapitányságon, hogy felesége eltűnt otthonról. A körözési eljárásban már hétfő délután felvetődött az emberölés gyanúja, az esti órákra pedig a bejelentő férfit gyanúsítottként hallgatták ki és emberölés gyanúja miatt őrizetbe vették - tette hozzá.
Az osztályvezető kiemelte: a férfi beismerte tettét, a rendőrség kezdeményezte az előzetes letartóztatását.
Baráth Attila a nyomozás érdekeire hivatkozva a bűncselekmény részleteiről nem nyilatkozott, így arról sem, hogy megtalálták-e a nő holttestét.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 25. 10:23, csütörtök | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf köszönetet mondott a magyar katonáknak
Karácsonyi üzenetében mondott köszönetet szerdán a magyar katonáknak Szalay-Bobrovniczky Kristóf.
2025. December 25. 10:22, csütörtök | Belföld
Orbán karácsonyi interjúja: Brüsszel háborút, Magyarország békét akar
Ma Európában újra két tábor van: a háborús párt és a békepárt. Jelenleg a háborúpárti erők vannak fölényben. Brüsszel háborút, Magyarország békét akar - mondta a miniszterelnök a Mediaworksnek adott karácsonyi interjúban.
2025. December 24. 10:29, szerda | Belföld
Meteorológia: síkvidéken kicsi az esély a fehér karácsonyra
Síkvidéken kicsi az esély a megmaradó hóra szenteste, de a nyugati, délnyugati tájakon lehet vékony, olvadó hóréteg, míg a dunántúli hegyekben akár vastagabb hótakaró is kialakulhat.
2025. December 24. 10:28, szerda | Belföld
Erdő Péter: legalább a Kisjézus jászola körül próbáljuk megérteni egymást!
A békesség, amit Jézus születése hoz Isten és ember között, békét kell hozzon ember és ember között is
