Hírek
2014. Március 21. 09:12, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
Baleset miatt lezárták a 61-es utat Pincehelynél
Súlyosan megsérült egy kisteherautó vezetője, akit személygépkocsi gázolt el a 61-es úton, a Tolna megyei Tamási és Pincehely között pénteken, az utat lezárták - közölte a Fejér megyei katasztrófavédelmi szóvivő az MTI-vel.
Farkas-Bozsik Gábor tájékoztatása szerint a tejet szállító teherautó műszerfala füstölt, ezért a vezetője kiszállt a járműből, ekkor a szemből érkező személygépkocsi elütötte. A leállított teherautónak ütközött egy mögötte érkező személyautó is. A balesetben a két személyautó utasai közül egy ember könnyebben megsérült.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 09. 12:00, hétfő | Belföld
MNB: a bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődött a tartalékok szerepe
A bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődnek a stabilitást erősítő tényezők, így a tartalékok szintje is, amely Magyarországon történelmi csúcson, 56 milliárd euró fölött van
2026. Február 09. 10:00, hétfő | Belföld
NGM: nincs megállapodás az Alibabával Magyarország-pótdíjról - a fogyasztók megtévesztése elfogadhatatlan
Nincs és nem is volt semmilyen megállapodás a magyar állam és az Alibaba között \"Magyarország-pótdíj\" felszámításáról, a fogyasztók félrevezetésére alkalmas gyakorlat pedig elfogadhatatlan
2026. Február 09. 07:18, hétfő | Belföld
Változékony, az átlagosnál melegebb idő várható a jövő héten is
2026. Február 08. 18:00, vasárnap | Belföld
Soltész Miklós: a magyarországi szlovákok számíthatnak a magyar kormányra
A magyarországi szlovákok számíthatnak a magyar kormányra; az együttműködés minden területen jelen van - mondta a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára szombaton Békéscsabán.
