Hírek
2011. Július 11. 14:37, hétfő |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Az ököl mellett a faléc is előkerült
A Kecskeméti Rendőrkapitányság csoportosan elkövetett garázdaság bűntett miatt indított eljárást három román férfi ellen.
Akik szombat este egy kecskeméti tanya udvarán szóváltást követően ököllel és falécekkel megütötték az ott lakó 22 és 24 éves sértetteket.
A fiatalabb férfi súlyosabban, míg az idősebb könnyebben sérült a bántalmazás következtében. A kiérkező rendőrök nem sokkal ezután elfogtak két személyt, akik a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsíthatóak, őket őrizetbe is vették. Harmadik társukat jelenleg is keresik – közölte a Bács-Kiskun megyei rendőrség szóvivője. (da)
police.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 30. 07:14, kedd | Kék hírek
Aranykonvoj - Hajdu Jánost gyanúsítottként hallgatták ki
2026. Június 23. 11:21, kedd | Kék hírek
Valótlan hirdetések miatt emeltek vádat egy nő ellen Somogyban
Eladásra kínált könyvekről, színház- és koncertjegyekről szóló valótlan hirdetések miatt vádat emelt az ügyészség egy nő ellen - tájékoztatta a Somogy Vármegyei Főügyészség kedden az MTI-t.
2026. Június 19. 13:00, péntek | Kék hírek
Új vezető irányítja a Nemzeti Védelmi Szolgálatot és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Irodát
Új vezetőket nevezett ki a Pósfai Gábor belügyminiszter a Nemzeti Védelmi Szolgálat (NVSZ) és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda élére (KR NNI) - közölte a Belügyminisztérium az MTI-vel csütörtökön.
